Pohonný propan pro vysokozdvižné vozíky (VZV)

Pro pohon vysokozdvižných vozíků používáme moderní odlehčené ocelové nebo hliníkové láhve o hmotnosti náplně 11kg. Tyto láhve jsou od běžných propan-butanových nebo propanových láhví odlišeny bílým límcem a visačkou upozorňující, že láhev je určena pouze pro pohon vysokozdvižných vozíků a nesmí být použita pro běžné spotřebiče.

TOMEGAS s.r.o. nakupuje tlakové láhve u renomovaných zahraničních výrobců v U, tyto láhve splňují aktuálně platné kvalitativní a bezpečnostní normy. Ventily láhví se po naplnění opatří jednorázovou plombou TOMEGAS, deklarující kvalitu plynu a správnou hmotnost naplněných láhví. Naplněné láhve jsou označovány visačkou v souladu s platnými bezpečnostními předpisy – zákonem o chemických látkách a ADR.

PB láhve

Vysokozdvižné vozíky, provozované na LPG – propan – mají oproti vozíkům na dieselový nebo elektrický pohon řadu výhod:


schopnost provozu jak v hale, tak zároveň na venkovních plochách i s nerovným povrchem


výfukový systém nemusí být osazen filtrem pevných částic – výfukové spaliny neobsahují saze a tak nepoškozují přepravované zboží


možnost provozu v ekologicky chráněných lokalitách a hygienicky čistých potravinářských provozech


pouze krátká přestávka pro „tankování“ výměnou láhve


nepotřebují drahé
nabíjecí stanice


nejsou zatíženy  náklady na recyklaci akumulátorů

PB láhve

Láhve pro pohon VZV

Podstatným parametrem tlakových láhví s pohonným LPG je vnitřní čistota obalu  a jeho bezpečnost a spolehlivost. Tyto parametry s rezervou splňuje TOMEGAS – speciální obalové konto. Jedná  se o zcela nové odlehčené ocelové tlakové láhve o obsahu náplně 11 kg propanu,  v souladu s příslušnými zákony.

Láhve jsou vyrobeny v provedení dle požadavků normy EN1442 a splňují všechny parametry jakosti vnitřní povrchové úpravy obalu v souladu s použitím pro pohonný LPG .

PB láhve

Hmotnost prázdného obalu se pohybuje kolem 10,5 kg

PB láhve

Kompozitní láhve s obsahem 10 kg propanu, nebo hliníkové láhve s obsahem 11 kg propanu

PB láhve

Láhev je v praxi ověřený a provozně odolný typ obalu

Ocelové tlakové láhve, používané  společností TOMEGAS s.r.o. pro pohonný propan jsou průběžně nově pořizované, hmotnost prázdného obalu se pohybuje kolem 10,5 kg. Ocelová tlaková láhev je v praxi ověřený a provozně odolný typ obalu. K dispozici máme i kompozitní láhve s obsahem 10 kg propanu, nebo hliníkové láhve s obsahem 11 kg propanu.

Zaujala vás naše nabídka. Kontaktujte naše obchodní zástupce.

Telefon

Zákaznická linka 841 113 114
Objednávky PB lahví Po-Pá 7:00 - 15:00
+420 602 400 700
Fakturace +420 382 522 045
Linka (ne)spokojeného zákazníka
+420 724 920 036

Adresa

TOMEGAS s.r.o.
Táborská 260
399 01 Milevsko