Vitajte na naších stránkach

Spoločnosť TOMEGAS s.r.o. pôsobí na trhu so skvapalnenými ropnými plynmi LPG (propán, bután, propán-bután, izobután) od roku 1996. Za túto dobu si naša spoločnosť vybudovala stabilnú pozíciu a to predovšetkým vďaka svojmu vynikajúcemu servisu a vysokej kvalite dodávaných skvapalnených plynov.


LPG

Součástí dodavatelského programu firmy TOMEGAS je distribuce LPG do čerpacích stanic pro motorová vozidla po celé České a Slovenské republice.

Zásobníky

Propan a propan-butan se uskladňují v tlakových zásobnících. Zásobníky se umísťují mimo objekt v nadzemním nebo v podzemním provedení.

Fľaše

Do dodavatelského programu naší společnosti patří také dodávky propanu a propan-butanu v tlakových láhvích. Propan-butanové lahve mají velice široký okruh použití.

Izobután

Isobutan a jeho směsi s propanem se používají v průmyslové a technologické výrobě pro plnění sprejů, výrobu plastových, pryžových a izolačních hmot apod.


Aktuálně


Firemní hodnoty

Naše firemní hodnoty jsou založeny především na chování našich zaměstnanců a to na všech pozicích. Jsou jedním z nejvýznamnějších zdrojů pro vytvoření a udržení konkurenceschopnosti a odlišení obchodní značky TOMEGAS. 

více info

Telefon

+420 382 523 274

Adresa

TOMEGAS s.r.o.
Táborská 260, 399 01 Milevsko