Vítejte na našich stránkách

Společnost TOMEGAS s.r.o. působí na trhu se zkapalněnými ropnými plyny LPG (propan, butan, propan-butan, isobutan) od roku 1996. Za tuto dobu si naše společnost vybudovala stabilní pozici a to především díky svému vynikajícímu servisu a vysoké kvalitě dodávaných zkapalněných plynů.


LPG

Součástí dodavatelského programu firmy TOMEGAS je distribuce LPG do čerpacích stanic pro motorová vozidla po celé České a Slovenské republice.

Zásobníky

Propan a propan-butan se uskladňují v tlakových zásobnících. Zásobníky se umísťují mimo objekt v nadzemním nebo v podzemním provedení.

Láhve

Do dodavatelského programu naší společnosti patří také dodávky propanu a propan-butanu v tlakových láhvích. Propan-butanové lahve mají velice široký okruh použití.

Isobutan

Isobutan a jeho směsi s propanem se používají v průmyslové a technologické výrobě pro plnění sprejů, výrobu plastových, pryžových a izolačních hmot apod.


Aktuálně

Nová 5Kg láhev Tomegas

Máme pro vás nové 5kg láhve nejen na grilování.

více +

Hledáme spolupracovníky

Chcete se stát naším zaměstnancem? Vyzkoušejte si práci na poli zkapalněných plynů.

více +

Nové LPG stanice

Otevřeli jsem nové čerpací stanice LPG. Najděte si tu svou ve vašem okolí.

více +


Firemní hodnoty

Naše firemní hodnoty jsou založeny především na chování našich zaměstnanců a to na všech pozicích. Jsou jedním z nejvýznamnějších zdrojů pro vytvoření a udržení konkurenceschopnosti a odlišení obchodní značky TOMEGAS. 

více info

Telefon

+420 382 523 274

Adresa

TOMEGAS s.r.o.
Táborská 260, 399 01 Milevsko